Tylko teraz 299zł! Kosmetyczne Wybielanie Zębów

Metoda wybielania zębów od lat niezwykle popularna na rynku amerykańskim, cieszy się coraz większą popularnością i w Europie. Dzieje się tak, między innymi z powodu przystępnej ceny w stosunku do uzyskanych rewelacyjnych efektów.

Każdego dnia różne czynniki wpływają na zmianę naturalnego koloru zębów. Kawa, papierosy, wino oraz sztuczne barwniki zawarte w pożywieniu mają bezpośredni wpływ na biel naszych zębów.

System PureLite z pewnością pozwoli odzyskać pierwotny, zapomniany koloryt białych zębów.

Technologia PureLite jest oparta na amerykańskich rozwiązaniach, zapewniając komfort podczas zabiegu oraz doskonałe rezultaty po przystępnej dla każdego cenie. Technologia ta, jest bardzo zbliżona do tej, którą wykorzystują dentyści w swoich gabinetach. Jedyna różnica pomiędzy zabiegiem wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym a przy użyciu PureLite to skład żelu użytego podczas zabiegu. W naszej technologii proponujemy bezpieczny wieloskładnikowy żel który nie zawiera nadtlenku wodoru, nie wymaga dodatkowej ochrony dziąseł a gwarantuje te same rezultaty. Podczas jednej sesji Twoje zęby zostaną poddane trzykrotnemu wybieleniu aktywowanym dodatkowo lampą LED.

Pamiętaj, w pierwszych 24h bezpośrednio po zabiegu unikaj produktów barwiących oraz nikotyny.

Efekt działania nowego żelu jest zdecydowanie lepszy od częstego stosowania nadtlenku karbamidu lub stosowania żeli zawierających 6% stężenie nadtlenku wodoru obecnie maksymalnie dopuszczalnego przepisami.
W odróżnieniu od w/w systemów nasz żel nie powoduje nad wrażliwości zębów. Jest to optymalne rozwiązanie pomiędzy efektem a poczuciem komfortu podczas procesu wybielania zębów jak i zaraz po zabiegu.

Lampa LED – emitująca zimne niebieskie światło o prawidłowo dobranej długości fal. Długość fal 465 nm jest idealnie dobrana do aktywacji preparatu i przyspieszenia procesu wybielania.