Radiesse

Czym jest Efekt V?

Młoda twarz ma kształt litery V

Im młodsza jest twarz, tym skóra jest jędrniejsza, a kontury są bardziej wyraziste. Twarz jest symetryczna i ma kształt litery 'V’.

Z wiekiem dochodzi do odwrócenia kształtu litery 'V’

Bez względu na to, jak dobre są nasze geny, każdy typ skóry ostatecznie traci elastyczność. Zmieniają się proporcje, zmniejsza się objętość. Poliki opadają, podbródek wiotczeje, a owal twarzy rozszerza się ku dołowi. Skutek: symetryczny kształt „V” odwraca się, a na twarzy coraz bardziej widać nasz wiek, bez względu na to jak młodo się czujemy.

Młody wygląd:
Optymalne rozłożenie
objętości skóry

Oznaki upływającego czasu:
Pogłębiająca się zmiana rozłożenia objętości skóry

Pojawiająca się z wiekiem utrata nawilżenia skóry oraz spowolnienie procesu odnowy komórkowej powodują, że skóra staje się mniej elastyczna, napięta i giętka. Tym samym pojawiają się głębsze zmarszczki, szczególnie w okolicach nosa i ust, czasami również na podbródku. Równocześnie cieniutkie warstwy tłuszczu pod skórą, niezbędne do utrzymania jej sprężystości i gładkości, powoli się rozpadają. Taka utrata objętości jest szczególnie widoczna w okolicy kości jarzmowych i na polikach, a także na grzbietowych powierzchniach dłoni.

Sekret Efektu V

Efekt V to poprawa objętości skóry w celu uzyskania młodego wyglądu twarzy. Zamiast redukcji pojedynczych zmarszczek, twarz potrzebuje prawdziwego odzyskania objętości. Za pomocą odpowiedniego zabiegu twarz uzyska optymalny kształt V, zmarszczki zostaną naturalnie zredukowane.

 

Kuracja aplikowana na pojedyncze zmarszczki często nie wystarcza, by przywrócić młody i świeży wygląd. Aby przeciwdziałać sile ciążenia i aby twarz odzyskała młodszy kształt, potrzebuje ona realnego wypełnienia. Ten efekt można uzyskać dzięki wypełniaczowi, który równocześnie na nowo stymuluje naturalny proces produkcji własnego kolagenu, gwarantujący skuteczne i długotrwałe wypełnienie.

RADIESSE przywraca objętość dokładnie w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki i obwisłe, zapadłe policzki, zaś powracają naturalne kontury twarzy.

 

Podwójny efekt formowania objętości

  • Natychmiastowy efekt dzięki elastycznej matrycy żelowej
  • Długotrwałe efekty dzięki stymulacji produkcji kolagenu

Bezpieczny w użyciu

  • Na całym świecie wykorzystano ponad 3 miliony strzykawek z wypełniaczem – dane na rok 2010.

 

RADIESSE skuteczny w wielu obszarach

Bruzdy nosowo – wargowe

 

Bruzdy między nosem, a kącikiem ust mogą być frustrujące. Łatwo jest je wypełnić, aby wyglądać świeżej i młodziej.

Linie marionetki

 

Po ich wypełnieniu znika smutny lub zmartwiony wyraz twarzy.

Policzki/ zapadnięte policzki

 

Zapadnięte poliki można skutecznie wypełnić RADIESSE.

Okolica jarzmowa

 

Wypełniona skóra w okolicy jarzmowej wzmacnia Efekt V i zapewnia młody wygląd.

Dolna szczęka

 

Wyraźny kontur dolnej szczęki pomaga w utrzymaniu młodego kształtu V.

Kąciki ust

 

Wraz z wiekiem kąciki ust opadają, co może powodować smutny wyraz twarzy. Wypełnienie utraconej objętości w tym obszarze przywraca pogodny wygląd.

Podbródek/ Zagłębienie brody

 

Płaski podbródek sprawia, że twarz staje się mniej wyrazista. Niewielkie wgłębienia na podbródku mogą nawet nadawać jej nierówny wygląd. Wypełniacz RADIESSE można zastosować dla skorygowania podbródka do jego naturalnego wyglądu. Zapadnięte zagłębienie podbródka – powszechnie występujące u mężczyzn można wypełnić RADIESSE, dzięki temu uzyskując jędrny i zdrowy wygląd.

Brwi

 

Oczy są centralnym punktem twarzy. Otwarte i przyjaźnie wyglądające oczy przyciągają uwagę i mają pozytywny wpływ na to jak odbierają nas inni. Brwi odgrywają ważną rolę w tej kwestii. Są one oprawą oczu i decydują o wyglądzie całej twarzy. Lifting brwi jest jedną z propozycji, które możesz zrobić – inną niż operacja plastyczna, aby zmienić kształt twarzy i optycznie powiększyć Twoje oczy.

Skronie

 

Wgłębienia w okolicach skroni mogą zostać wypełnione. Dzięki temu Twoja twarz zyska zdrowszy i mniej zmęczony wygląd.

Płatki ucha

 

Wypełnione i gładkie płatki ucha sprawią, że ostatnio nabyte kolczyki będą wyglądać jeszcze ładniej.

Grzbiet nosa

 

Niewielkie wklęsłości i wypukłości na grzbiecie nosa można wypełnić i wygładzić RADIESSE.

Grzbietowa powierzchnia ręki

 

Nasze ręce są ważną częścią ciała, którą wykorzystujemy w komunikacji i prezentacji siebie. Piękne ręce budzą zaufanie w wielu sytuacjach. Jednakże są często problemem szczególnie dla osób bardzo szczupłych, jak również dla kobiet, które trenują niektóre dyscypliny sportowe. Ręce mogą wyglądać niekorzystnie w porównaniu z resztą ciała. Z wiekiem coraz bardziej widoczne stają się na niej kości i naczynia. Kiedy skóra traci objętość, pomóc może RADIESSE.